Zwroty

 

Pobierz, wydrukuj i uzupełnij formularz zwrotu
 
 
Zapakuj zwracane produkty w pudełko oraz dołącz formularz zwrotu.
 
Towar należy wysłać na adres: 

  Iveresse / Victory Now Sp. z o.o.,

 ul. Zamknięta 10/lok.0.2.,

 30-544 Kraków

Regulamin zwrotów i reklamacji

 

  1. Sklep internetowy IVEREESSE akceptuje zwroty zakupionych towarów w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Kupujący powinien odesłać przesyłkę na podany wyżej adres wraz z wydrukowanym formularzem zwrotu.
  2. Prosimy uzupełnić i wysłać formularz otrzymany wraz z zamówieniem lub w przypadku jego braku wydrukować formularz stanowiący załącznik nr 1 (do pobrania powyżej) do niniejszego Regulaminu i dołączyć go do wysyłanego towaru.
  3. Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, który wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania przekraczające podstawowe zapoznanie się z produktem jak np. poplamienie, ślady makijażu, mechaniczne uszkodzenie, brak oryginalnego zamocowania metki, wszelkich środków zapachowych (perfumy, dezodoranty, środki piorące itp.), brak akcesoriów dołączonych do przesyłki (wieszak, woreczek).
  4. Zwrot nie przysługuje innym podmiotom gospodarczym, które na zakup towarów otrzymały fakturę VAT. Powyższe wyłączenie nie obejmuje przedsiębiorców na prawach konsumenta.
  5. Sprzedający rozpatrzy każde żądanie zwrotu w terminie do 14 dni od daty przyjęcia zwrotu, warunkiem jest jednak dołączenie formularza do zwracanego towaru.
  6. Sprzedający nie przyjmuje zwrotów ubrań wysyłanych do firmy za pobraniem, do innych punktów odbioru niż podany adres lub bez uprzedniego powiadomienia Sprzedającego o tym fakcie (telefonicznie lub mailem). Ponadto informujemy, że nie prowadzimy osobistego przyjmowania przesyłek pod wskazanym adresem.
  7. Sposób opakowania oraz przewożenia towarów odsyłanych Sprzedającemu powinien odpowiadać ich właściwościom (odpowiednie zapakowanie i zabezpieczenie towaru).
  8. Kupujący ponosi koszt odesłania towaru.
  9. Reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową prosimy zgłaszać drogą elektroniczną na adres shop@iveresse.com lub drogą listowną na podany wyżej adres.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium